Wykorzystaj swoje artystyczne pasje!

16

Mieszkanki województwa śląskiego miały możliwość zaplanowania swojej kariery zawodowej i zdobycia nowych umiejętności poprzez udział w projekcie SZANSA NA NOWY ZAWÓD DLA KOBIET Z ARTYSTYCZNĄ PASJĄ, który został i przygotowany przez VENO’S STUDIO. Projekt był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Kapitał Ludzki poddziałanie 6.1.1) i skierowany do kobiet, które chciały połączyć swoje artystyczne zainteresowania z pracą zawodową. Kobiet, które lubią rysować, malować, rzeźbić, śpiewać lub grać na dowolnym instrumencie. Poprzez udział w projekcie miały one wyjątkową możliwość wykorzystania swojego talentu i zainteresowań oraz zdobycia ciekawego zajęcia zawodowego.

W ramach projektu oferowaliśmy między innymi:

  • Doradztwo zawodowe czyli przekonaj się jakie są Twoje mocne strony!
  • Naukę umiejętnego poszukiwania pracy czyli zdobądź pracę swoich marzeń!
  • Warsztaty plastyczne i muzyczne (do wyboru zgodnie z zainteresowaniami artystycznymi uczestniczek) czyli wykorzystaj swoje ARTYSTYCZNE PASJE!
  • Warsztaty komunikacji społecznej czyli rozwiązuj problemy!
  • Warsztaty z podstaw obsługi komputera czyli wykorzystuj techniki informatyczne na co dzień!
  • Warsztaty grafiki komputerowej dla zaawansowanych czyli zaprojektuj stronę internetową lub broszurę...!

Ponadto dla zainteresowanych - Prowadzenie działalności gospodarczej czyli a może własna firma?

W sąsiedztwie sal szkoleniowych zostały zorganizowane MINI-ŻŁOBEK i MINI-PRZEDSZKOLE, w którym (w trakcie szkoleń i warsztatów) dzieci uczestniczek spędzały czas na zabawie po okiem fachowych opiekunek.

Zapraszamy do galerii zdjęć, a także do zapoznania się z broszurą podsumowującą projekt.

Archiwalia